در حال بارگذاری ...
راه کارهای وب

بروز و قدرتمند در عین سادگی

حضور موفق و تاثیرگذار در وب پیش نیازهایی دارد که ما در تابش تلاش میکنیم تا قبل از انجام پروژه های مشتریان پیش نیازها را نیز تامین کنیم و یا بعنوان یک مشاور همیشگی در کنار مشتریانمان باشیم تا تجربه حضور در وب آنها فراتر از موفقیت و ثمربخش باشد. ما راهکارهایی هوشمند به مشتریانمان ارائه می کنیم تا با صرف کمترین هزینه و انرژی بیشترین بازدهی را در فضای مجازی داشته باشند.

روﻧﺪ اﻧﺠﺎم ﯾﮏ ﭘﺮوژه ﻃﺮاﺣﯽ وب اﺑﺘﺪا ﺑﺎ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ و ﺗﺤﻘﯿﻖ در ﻣﻮرد ﻫﺮ ﭘﺮوژه آﻏﺎز ﻣﯽ ﮔﺮدد. از اینرو به مطالعه سازمان و نیاز های مشتری پرداخته می‌شود و تیم کارشناسی ما تلاش می کند تا با تعامل بیشتر با مسوولین و مدیران سازمان، ﺑﺎ ﻣﺸﺎﻫﺪه ﺳﺎﯾﺖ‌ﻫﺎی ﻣﺨﺘﻠﻒ در زﻣﯿﻨﻪ ﮐﺎری شما و آﻧﺎﻟﯿﺰ ﻫﺮ ﯾﮏ از آﻧﻬﺎ شناخت کافی پیدا کنند. در این مسیر ضمن روشن شدن سیاست ها و اولویت های سازمان، ایده ها مورد بررسی و امکان سنجی قرار می گیرند و پیشنهاداتی برای بهبود ایده‌های شما مطرح خواهند شد.

مراحل کار ما

همیشه بروز هستیم !

وب مناسب ترین و بروزترین پلتفورم برای بهبود کسب و کار شماست !
همین الان با ما پا در این عرصه پر جنب و جوش بگذارید و درآمد خود را آغاز کنید .

حضور در وب

استراتژی حضور در وب، از ابزار حضور مهمتر است و ما این استراتژی را به مشتریانمان تقدیم می کنیم. یک استراتژی هوشمند و بهینه.

برنامه نویسی اختصاصی

اجرای نرم افزارهای تخصصی، پیچیده و در عین حال مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا مطابق با خواسته ها و نیازهای مشتریان.

طراحی رابط بصری

رابط بصری یا همان واسط گرافیکی که به عنوان طرح رابط کاربری وب سایت نامیده می شود مطابق با نیازهای مخاطبان کسب و کارها طراحی می شود.

طراحی تجربه کاربری

حس حضور یک بازدیدکننده در وب سایت شما نیاز به بهینه شدن و طراحی دارد. ما برای بهتر کردن این حس، خدمات طراحی تجربه را به مشتریان ارائه می دهیم.

تست کاربرد پذیری

وب سایت ها پس از طراحی و اجرا برای اینکه بیشترین بازدهی را داشته باشند، نیاز به تست کاربردپذیری دارند. ما در تابش این خدمات را ارائه می دهیم.

مشاوره

تخصص تابش در ارائه خدمات حوزه فناوری اطلاعات و وب، حضور در فضای مجازی و ایجاد هویت مجازی در قالب مشاوره در خدمت مشتریان است.

مشاوره رایگان

شما می توانید روی خدمات مشاوره ای شرکت ما حساب کنید ، ما می توانیم با توجه به بودجه و اهداف سازمان شما ،
نزدیک ترین مسیر را برای کسب و کار هوشمند شما تدوین نماییم.

تماس با ما